O NÁS

Sme česká firma so sídlom v Olomouci. Zaoberáme sa výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. Ponúkame veľmi kvalitný sortiment so širokým využitím. Naše výrobky sú výsledkom dlhoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope. Vysoká špecializácia, profesionalita a silná orientácia na zákazníka umožnili dynamický rozvoj firmy a jej zaradenie medzi významných hráčov na trhu.

Neoddeliteľnou súčasťou nášho podnikateľského správania je zameranie pozornosti na minimalizáciu dopadov našej činnosti na životné prostredie prostredníctvom dôsledného dodržovania všetkých právnych predpisov týkajúcich sa ochrany životného prostredia a realizácia preventívnych opatrení v oblasti spotreby a využitia energií, surovíny a využitia odpadu.

Arthrocann Annabis
Arthrocann Annabis

Know-how

Naše know-how je postavené predovšetkým na využívaní liečivých vlastností konope a ďalších prírodných látok. Konope má výrazné protizápalové, hojivé, antibakteriálne a antivirálne účinky. Táto bylina účinne pomáha nielen v prípade vážnych ochorení, ale predovšetkým pri lokálnej aplikácii v podobe tinktúry alebo masti, kde prináša úľavu a rýchle hojenie aj pri bežných zdravotných problémoch.
Obzvlášť dobre sa odvedčuje pri liečbe tzv. civilizačných ochorení a chorôb spojených so starobou. Certifikované odrody technického konope, ktoré používame na výrobu kozmetických prípravkov, majú potlačené psychoaktívne účinky. Naše prípravky na tejto báze sú úplne bezpečné a netreba sa obávať návykových látok a zdravotných následkov.

Inovačný a vývojový proces

Vzhľadom k obľúbenosti našich produktov na trhoch, súčasný sortiment neustále rozširujeme, preto je naša pozornosť zameraná predovšetkým na výskum a vývoj nových produktov. Inovácie sú kľúčom k našemu úspechu. Výskumná činnosť je zabezpečená tímom skúsených výskumných pracovníkov v spolupráci s partnerskými spoločnosťami, výskumnými ústavmi, vysokými školami a univerzitami vrámci celej Českej republiky a zahraničia.

Akým spôsobom vyrábame?

Naša výroba je alokovaná v Prahe a prebieha v certifikovanom laboratóriu s certifikátmi kvality ISO 9001:2008, akreditáciou kontrolného laboratória pre skúšanie liečiv a ďalej certifikátom SVP pre výrobcov humánnych liečivých prípravkov v rozsahu nesterilné prípravky a kontrolou kvality. Dôsledná kontrola kvality produktov je základným pilierom našej výrobnej praxe. Cieľom všetkých našich procesov je dodať na trh produkt so zodpovedajúcou kvalitou, bezpečnosťou a účinnosťou. Zameriavame sa nielen na kontrolu finálneho produktu, ale tiež na testy vstupných surovín, obalov a kontrolu celého výrobného procesu. Pracovníci zaradení do výrobného procesu sú pravidelne preškolovaní v oblasti hygieny, bezpečnosti a výrobných postupov.

Kam smerujeme

robin-kazik-c
“Našim poslaním je prinášať na trh najkvalitnejšie produtky z konope a ich prostredníctvom zvyšovať kvalitu života čo najviac ľuďom.”

Robin Kazik, zakladatel společnosti Annabis

 

Naše hodnoty

  • Úcta k jednotlivcovi a konkurencii
  • Hlavná pozornosť je smerovaná na zákazníka
  • Prevaha vo všetkom čo robíme

Našim cieľom je umožniť našim zákazníkom nákup produktov Annabis prostredníctvom našich partnerov na všetkých relevantných svetových trhoch. Prostredníctvom inovácií a zamerania na výskum a vývoj prinášať na trh ďalšie úspešné produkty s vysokou účinnosťou.